Hızlı haber Türkiye’nin spor radyosunda

Beşiktaş'ta Mascherano bombası!

Lig Radyo'da Haluk Kesim'in sunduğu Ajans Futbol programında Güneş gazetesi yazarı Şafak Malatya, Beşiktaş'ın gündemine dair çok çarpıcı açıklamalarda bulundu. Malatya, ''Beşiktaş, Barcelona'nın yıldız oyuncusu Javier Mascherano ile ilgileniyor. Yöneticiler futbolcunun menajeri Pinhas Zahavi ile görüşme gerçekleştirdi" dedi.

Yeni sezon öncesi transfer çalışmalarını dört koldan devam ettiren Beşiktaş, Real Madrid'den ayrılan dünyaca ünlü yıldız Pepe'yi transfer ederek çok önemli bir oyuncuyu kadrosuna katmıştı. Transfer çalışmalarına devam eden siyah beyazlılar son olarak, Barcelona'dan Javier Mascherano'yu gündemine aldı.

Güneş gazetesi yazarı Şafak Malatya, Beşiktaş'ın transfer gündemine gelen dünyaca ünlü yıldız Mascherano'yu Lig Radyo'da açıkladı.

İşte Şafak Malatya'nın açıklamaları;

"Beşiktaş, Barcelona'nın yıldız oyuncusu Javier Mascherano'nun menajeri Pinhas Zahavi ile 14 Temmuz'da İstanbul'da görüşme gerçekleştirdi. Beşiktaş, Mascherano'yu kiralık olarak transfer etmek istiyor. Bu konu hakkında menajeri Pinhas'tan bilgi aldılar. Mascherano'nun Barcelona ile olan sözleşmesi 2019 yılında bitiyor. Beşiktaş, Mascherano'nun transferini nasıl sonuçlandırır ilerleyen günlerde hep birlikte göreceğiz" dedi.

40 MAÇTA OYNADI 

Geçtiğimiz sezon başında Samuel Umtiti'yi alarak savunmasını kuvvetlendiren Barcelona'da rotasyonda arkaya düşen Arjantinli yıldız Javier Mascherano, 30 maça çıkarken 1 gol atıp 4 de asist yaptı.

Lig Radyo