Babel: Hollanda'da öğrendiğim bir şey var...

Beşiktaş'ın Hollandalı yıldızı Ryan Babel, Trabzonspor deplasmanında iki gol attıktan sonra görüşlerini dile getirdi.

Beşiktaş'ın Trabzonspor'u deplasmanda yendiği maçta siyah-beyazlıların iki golünü atan Ryan Babel, karşılaşmanın ardından açıklamalarda bulundu.

Medipol Başakşehir ve Galatasaray'ın kazandığı haftada galip gelmek için sahaya çıktıklarını vurgulayan Ryan Babel, "Ricardo Quaresma bizim için önemli bir oyuncu. Onun olmaması üzücüydü. Kazanmamız gerekiyordu, Başakşehir Ve Galatasaray kazanmıştı, onlara yakın kalabilmek adına kazanmalıydık. Son zamanlarda deplasman maçları iyi gitmiyordu ama iyi oynayarak istediğimizi aldık." dedi.

İki golde asist yapan Alvaro negredo ile ilgili konuşan Ryan Babel, "Alvaro Negredo futbolu çok iyi okuyan bir futbolcu, takımın önemli parçası. Başta zorlandı, bu kolay değil çünkü farklı bir lige, ortama geldi. Yavaş yavaş kendine geldi ve daha da iyi olacağını düşünüyorum." ifadelerini kullandı.

Şampiyonluk yarışı hakkında da görüşü istenen Babel, "Hollanda'da öğrendiğim bir şey var, bu şampiyonluk yarışı meselesiyle ilgili erken konuşmamak gerekiyor. Maç maç bakmak gerekiyor. Daha şampiyonluk konuşmak için çok erken." diye konuştu.

Sporx