16 Haziran 2022 14:12 | Son Güncelleme: 16 Haziran 2022 14:15

Abdülkerim Bardakcı transferi için beklenen açıklama İlhan Palut'tan!

Konyaspor'un yıldızı Abdülkerim Bardakcı transferinde önemli gelişmeler yaşanıyor. Teknik direktör İlhan Palut, Lig Radyo Genel Yayın Yönetmeni Mehmet Ayan'a yaptığı açıklamada Abdülkerim Bardakcı için net ifadeler kullandı.

Konyaspor'da gündem Abdülkerim Bardakcı... Anadolu ekibinin teknik direktörü İlhan Palut, Lig Radyo Genel Yayın Yönetmeni Mehmet Ayan'a yaptığı açıklamada, Abdülkerim için takımda kalması yönünde rapor sunduğunu belirtti. Ancak Palut, her halükarda A ve B planlarının hazır olduğunu da ekledi.

Süper Lig'de uzun süre şampiyonluk yarışında olan ve ligi 3. bitirerek Avrupa bileti alan Konyaspor'un başarılı hocası İlhan Palut, transfer sürecine dair önemli sözler söyledi. Palut yaptığı açıklamada, "Yönetime Abdülkerim Barcakcı'nın takımda kalmasını istediğimi söyledim. Kim istemez bu oyuncuyla devam etmeyi? Oyuncuların da bir kariyer planlaması vardır, onların da amaçları hedefleri var. Yönetimin transfer görüşmeleri olduğunu biliyorum. İlhan Palut açısından iki plan var. Bir Abdülkerim'li plan bir de Abdülkerim'siz plan var. Ben de taraftarlar gibi süreci takip ediyorum" ifadelerini kullandı.

Diğer Haberler

Abdülkerim Bardakcı transferi için beklenen açıklama İlhan Palut'tan!
Ford Futgolf Şampiyonası’nın 4. etabı İstanbul’da Kemer Country Golf Club’ta gerçekleşti!
5. Etnospor Kültür Festivali’nin Basın Toplantısı Gerçekleşti
Turkcell Granfondo’da bisikletçiler Barış İçin Pedallayacak
CANLI DİNLE