11 Mart 2021 15:12 | Son Güncelleme: 11 Mart 2021 15:13

Arda Turan ve Muslera'dan Belhanda tepkisi!

2-2 biten Sivasspor maçı sonrası zemini ve Galatasaray yönetimini eleştiren Younes Belhanda'nın sözleşmesi tek taraflı feshedildi. Bu sürpriz gelişme Florya'da şok etkisi yaratırken takım kaptanları Arda Turan, Fernando Muslera ve Ryan Donk'un sinirli ve üzgün oldukları gözlemlendi.

(Sabah)

Zemin konusunda yönetimi eleştiren Belhanda'nın sözleşmesinin tek taraflı feshedilmesi takım içinde deprem etkisi yarattı.

İdman sırasında kararı öğrenen futbolcular şok yaşadı. Özellikle takım kaptanları Muslera, Arda ve Donk hem üzgün hem de sinirliydi.

Belhanda teknik heyet ve futbolcuların ardından tesis personeli ile vedalaşarak Florya'dan ayrıldı.

TARAFTARLAR İKİYE BÖLÜNDÜ

Şok bir açıklama ile sözleşmesi feshedilen Younes Belhanda'nın durumu Galatasaray taraftarını ikiye böldü.

Bazı futbolseverler, iki şampiyonlukta payı bulunan Faslı yıldızın böyle bir gerekçeyle gönderilmesini, "Sneijder'i takımdan göndermeden formasını Belhanda'ya vermek ne kadar yanlış bir karar ise, zemin sebebi ile yönetimi eleştirdi diye Belhanda'yı göndermek de o derece yanlış... Kadıköy'den 2 kez çıktı, kurtlar sofrasından çıkamadı" yorumlarıyla eleştirdi.

Bazı taraftarlar ise sosyal medyada, "Belhanda taraftara hakaret ettiği gün gitmeliydi. Yönetim doğru yaptı. Belhanda'nın maksadını ve kendini aşan konuşmalar yapması kabul edilebilecek türden davranış değildir" mesajlarını paylaştılar.

Diğer Haberler

Cumhurbaşkanlığı 3. Uluslararası Yat Yarışları'nda ilk etabın galibi!
Cumhurbaşkanlığı 3. Uluslararası Yat Yarışları Açılış Resepsiyonu Marmaris Kalesi’nde Yapıldı
Yılın ilk klasiklerinde 67. randevu
Cumhurbaşkanlığı 3. Uluslararası Yat Yarışları Takvimi Belli Oldu
CANLI DİNLE
Tekrar Yayın