Hızlı haber Türkiye’nin spor radyosunda

Badou Ndiaye'nin, Galatasaray'a döneceği iddia edildi

Stoke City haberlerini paylaşan “stokesentiel.co.uk” sitesi, Senegalli orta sahanın önümüzdeki sezon kiralık olarak G.Saray formasını giyeceğini yazdı. Taraflar arasında anlaşmanın sağlandığı belirtildi.

GEÇTİĞİMİZ sezonun devre arasında 16 milyon euro karşılığında G.Saray’dan Stoke City’ye transfer olan Ndiaye, sezon sonunda küme düşme üzüntüsü yaşamıştı. 27 yaşındaki orta saha oyuncusu, her fırsatta Galatasaray’la ilgili olumlu açıklamalar yapıyordu. Sonunda beklenen oldu. Stoke City haberlerini paylaşan “stokesentiel.co.uk” isimli internet sitesi, yıldız futbolcunun önümüzdeki sezon kiralık olarak Sarı-Kırmızılı formayı giyeceğini yazdı. Taraflar arasında anlaşmanın sağlandığı belirtildi. İngiliz ekibi, Ndiaye’nin boşluğunu doldurdu. Bu transfer için belli bir miktarda kiralama bedeli ödenmesi bekleniyor. Senegalli ise ayrılırken aldığı 2 milyon 750 bin euroluk ücretinin aynısını kazanacak. 

HAZIRLIK KAMPINA YETİŞECEK

Şampiyonlar Ligi’nde boy göstermek isteyen tecrübeli futbolcu, G.Saray’daki arkadaşlarıyla irtibatını koparmamıştı. Ndiaye, yeni sezon hazırlık kampına yetişecek. Fatih Terim, onun ayrılığına sıcak bakmamıştı. Ancak mali koşullar nedeniyle o günün şartlarında bu transfer gerekliydi.

Akşam