Hızlı haber Türkiye’nin spor radyosunda

Damien Comolli'nin transfer listesi ortaya çıktı

Sportif direktör Comolli’nin çantasında Cocu’nun çok istediği Ginkel dışında Cillessen, Ospina, Wilshere, Albentosa, N’Koudou, Brooks ve Bas Dost gibi yıldızların listesi bulunuyor.

FENERBAHÇE’DE Sportif Direktör Comolli, ekonomik şartlar düşünülerek hazırlanan geniş bir transfer listesine sahip. Sarı-Lacivertliler ilk etapta 8 yıldız oyuncu ile görüşmeleri sürdürüyor. Yeni teknik direktör Phillip Cocu’nun da onayı alınarak yapılan bu listenin başındaki 8 oyuncu  için görüşmeler sürüyor.

10 NUMARAYA VAN GİNKEL

Phillip Cocu’nun en başta istediği oyuncu PSV’den öğrencisi olan 10 numara Van Ginkel. Bonservisi Chelsea’de olan bu oyuncu da Fener’e gelmeye sıcak bakıyor. Comolli, Chelsea’ye kiralama konusunda büyük baskı yapıyor. Ginkel’in olmama ihtimaline karşılık Arsenal’dan ayrılan Jac Willshere ve Sheffield United’tan Galli oyun kurucu David Brooks da gündemde.

KALE İÇİN DE İKİ ADAY VAR

Sarı-Lacivertliler’in 2. önceliği ise kaleye. Bu mevki için de iki aday bulunuyor. Bunlar Barcelonalı Cillessen ile Arsenallı Ospina. Fener’in kulüpleriyle görüştüğü golcüler Barcelonalı Alcacer ve Evertonlı Bolasie. Bonservisi elinde olan Bas Dost’la da pazarlıklar sürüyor. Stoper için iki aday var. Mina (Bacelona) ve Albentosa(Deportivo).

(Star)