Hızlı haber Türkiye’nin spor radyosunda

Eski Gomis ol!

Abdurrahim Albayrak, Fransız oyuncuya, “Sen bizim için çok değerlisin. Ancak sezona sıkıntılı başladın. Bir an önce toparlan ve eski Gomis ol. Şampiyonlar Ligi senin için de iyi bir fırsat” dedi.

(STAR)

Bafetimbi Gomis için Galatasaray İkinci Başkanı Abdurrahim Albayrak devrede. Sezona önce para krizi ile başlayan ve ücretine zam isteyen Fransız futbolcunun sezonun ilk maçındak isteksizliği ve kaçırdığı penaltı sonrası Albayrak ipleri eline aldı.

Sarı-Kırmızılı takımda futbolcuların sorunlarını çözen yönetici olarak ismi öne çıkan Albayrak, Gomis ile özel bir görüşme yaptı. Cim-Bom’un ikinci başkanı, “Geçen sezon takıma ne kadar katkı verdiğin ortada. Sen bu takım için çok önemli bir oyuncusun. Ancak sahaya çıktığında kafanda başka bir düşünce olmamalı, sadece futbola odaklanmalısın” şeklinde konuştu.

Albayrak şöyle devam etti: “Aklını başına topla. Sen sahada olduğunda bizim gücümüz artıyor. Bu sene lig şampiyonluğunun yanı sıra Şampiyonlar Ligi’nde de önemli hedeflerimiz var. Devler Ligi senin için de iyi bir fırsat. Burada atacağın gollerle kariyerinde yeni bir sayfa açabilirsin. Biz sana hep güvendik ve yine güveniyoruz. Artık kendine gel ve bu güvenimizi de boşa çıkarma...”