Hızlı haber Türkiye’nin spor radyosunda

Fenerbahçe, Criscito transferinde son aşamaya geldi

Fenerbahçe yönetimi 4 Ocak'ta uzun süredir takipte olduğu Criscito'nun menajeri Andrea D'Amico ile Vicenza'da bir görüşme gerçekleştirecek. Tarafların anlaşması halinde İtalyan futbolcu iki gün içinde Antalya kampına katılacak.

Ara transfer döneminde yapacağı takviyelerle kadrosunu güçlendirmek isteyen Fenerbahçe, sol bek transferinde yavaş yavaş sona yaklaşıyor. Sarı-Lacivertliler bir süredir gündeminde olan Zenit'in İtalyan sol beki Domenico Criscito transferinde önemli gelişmeler yaşanıyor. Kritik gün ise 4 Ocak Perşembe!

HASAN ÇETİNKAYA İTALYA YOLCUSU

Fenerbahçe yönetimi 4 Ocak'ta İtalya'nın Vicenza kentinde Criscito'nun menajeri Andrea D'Amico ile bir araya gelecek. İdari menajer Hasan Çetinkaya'nın yürüteceği görüşme sonunda transferin akıbeti belli olacak.

ZENİT SORUN ÇIKARMAYACAK

Anlaşma sağlandığı takdirde Criscito 2-3 gün içinde Antalya kampına katılacak. Rus kulübü Zenit'in sezon sonunda sözleşmesi bitecek olan Criscito için fazla bir zorluk çıkarmayacağı ifade ediliyor.

2 İTALYAN KULÜBÜ PEŞİNDE

Ancak Criscito transferinde asıl sorun bu futbolcuyu Inter ve Genoa kulüplerinin de istiyor olması. Bu bakımdan 4 Ocak'taki görüşme kritik öneme sahip. Criscito, Aykut Kocaman'ın da istediği bir isim.

(Takvim)