Hızlı haber Türkiye’nin spor radyosunda

Vida: Bayern Münih maçı zor olacak ama bizim de hedeflerimiz var

Beşiktaş'ın yeni transferi Domagoj Vida, düzenlenen imza töreninde açıklamalarda bulundu.

Siyah beyazlı kulübün yeni transferi Vida'nın açıklamaları şöyle: 

'Büyük bir camiaya geldim'

"Herkese merhaba. Sayın başkanımıza göstermiş olduğu ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ediyorum. Umut Güner'e çok teşekkür ediyorum. Transfer sürecinde çok ilgilendi. Menajerim Uğur Avadan'a teşekkür ediyorum. Herkesten saygı gördüm. Sayın başkanımızın dediği gibi büyük bir camia ve aileye geliyorum. 4.5 yıl burada sizlerle olacağım. Bütün çalışanların, basın mensuplarının, taraftarların yeni yılını kutluyorum. Her şey gönüllerince olsun"

'Kendimizi Beşiktaş'ta kanıtlayacağız'

"Daha önce Milli takımlarda da Beşiktaşlı oyunculara karşı mücadele ettim. Lens ve Mitrovic ile beraber oynadım. Biz kendimizi Beşiktaş'ta kanıtlayacağız"

'Bana komik geldi'

"Başkanım görüşmeye geldiğinde orada ben etkilenmiştim. Bana çok yakın ilgi gösterdiler. Eşim ile Beşiktaş'ı tercih ettik. En büyük sebebi budur. Ben artık Beşiktaş'ın oyuncusuyum. Diğer kulüpler beni ilgilendirmiyor. İsmimin Türkçe'deki anlamanı duydum bana komik geldi. 

Bayern Münih eşleşmesi

'Bayern Münih maçı zor olacak ama bizim de hedeflerimiz var. Beşiktaş da güçlü bir takıma, iyi bir hocaya, muhteşem taraftara sahip. Bayern Münih karşısında başarılı olacağımıza inanıyorum.'