01 Mart 2021 12:33 | Son Güncelleme: 01 Mart 2021 12:34

West Bromwich Menajeri Allardyce: ''Diagne kalacak!''

West Bromwich Albion Menajeri Sam Allardyce, Diagne ve Okay Yokuşlu ile ilgili açıklamalarda bulundu.

(AKŞAM)

West Bromwich Menajeri Allardyce, Diagne ve Okay Yokuşlu'ya inancının tam olduğunu söyledi. Tecrübeli çalıştırıcı, iki oyuncunun da Premier Lig'de oynama isteğine değindi ve gelecek yıl ligde kalmaları halinde bonservislerinin alınacağını vurguladı.

Diagne ve Okay'ın karakterli futbolcular olduğunu dile getiren Allardyce, "Burada bulunan her oyuncu, biz onları Premier Lig'de tutalım diye etkileyici oynamak istiyor. Mbaye Diagne ve Okay'da olduğu gibi Premier Lig'de oynamak istedikleri için onları tutmak istiyoruz. Bu yüzden buradalar. Diagne ve Okay'a şans istedikleri ve kulüplerinden ayrılıp Premier Lig'de zorlu bir meydan okumaya katıldıkları için büyük bir kredi vermeliyim. Karakterleri çok yüksek." dedi.

"BENİ GERÇEKTEN ETKİLEDİ"

Diagne'nin kahraman olacak fırsatı yakaladığını söyleyen tecrübeli teknik adam, "Bunu, büyük bir sahneye çıkıp, neler yapabileceklerini görme fırsatı olarak görüyorlar. Umarım yaptıkları şeyi yapmaya devam ederler. Diagne'nin birkaç gol daha atmasını istiyoruz. Premier Lig'e adapte olma hızları beni gerçekten etkiledi. Diagne, üç buçuk maçta kahramanlardan biri haline gelebilirdi. 4-5 gol atacak fırsatları gelmişti. Eğer yakaladıklarını atsaydı bizim kahramanımız olacaktı ve büyük bir sorunu çözecekti. Ancak en azından pozisyon buluyoruz." dedi.

Diğer Haberler

Galatasaray'da Marcao ve Christian Luyindama gelişmesi!
İşte Ozan Kabak'ın hedefi!
Ozan Tufan, Premier Lig'e!
İşte Mesut Özil'in dönüş tarihi!
CANLI DİNLE
12. ADAM
İlker Duralı